Обставини діла

До адвоката звернулась донька потерпілого, якого побив сусід та поліція і прокуратура не бачила доказів для притягнення винуватого до відповідальності на направлення кримінальної справи до суду

Робота адвоката

При вивченні матеріалі справи було встановлено, що кримінальна справа навмисно була зареєстрована за статтею 128 КК України – спричинення ненавмисного тілесного ушкодження середньої тяжкості.
Незважаючи на те, що встановлений злочинець, спричинявши тілесні ушкодження потерпілому навмисно, діяв умисно, безпричинно та з хуліганських мотивів, використовувавши при цьому заздалегідь заготовлене знаряддя для нанесення тілесних ушкоджень, його дії слідчий та прокурор навмисно хибно кваліфікував правовою кваліфікацією кримінального правопорушення – злочину, передбаченого ст. 128 КК України.
Не погоджуючись з даною правовою кваліфікацією, адвокат добився через отримання судового рішення реєстрацію кримінального правопорушення – злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України.

Результат

Адвокату вдалося на протязі 10 місяців праці заставити орган досудового розслідування та прокуратуру вірно кваліфікувати дії злочинця за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 122, ч. 4 ст. 296 КК України, та повідомити про підозру винній особі і надіслати справу з обвинувальним актом до суду.
На теперішній час слухання справи в суді триває.